• 1

  • 2

  • 3

  • 4

Copyright 2019 - Základná škola Sadová 620, Senica

ŠTÚDIUM

Chceme, aby ste sa dozvedeli čo najviac informácií o našej škole. O tom, ako vyučujeme, čo je pre nás dôležité a načo sa zameriavame.

INFORMÁCIE

Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, na akých súťažiach sa zúčastňujeme, ako si spríjemňujeme voľný čas, alebo čo všetko sa u nás deje.

SPOKOJNOSŤ

Chceme si byť istí, že nič Vám ani Vašim deťom nechýba. Robíme všetko preto, aby sme boli my i Vy spokojní s našou prácou.

Takmer 80 detí z našej školy začalo nový rok lyžiarskym výcvikom. V rozprávkovo zasneženom stredisku SKI Brezovica na Orave strávili nezabudnuteľné chvíle na lyžiach i mimo nich. Vďaka svojim inštruktorom začiatočníci úspešne zvládli základy lyžovania a pokročilí lyžiari zas zdokonalili svoju techniku. Z Oravy si priniesli kopec zážitkov nielen zo svahu, ale i z akcií, ktoré zažili po lyžovaní. Obdiv a vďaka patrí nielen všetkým lyžiarom, ale aj tým, ktorí sa na úspešnom výcviku podieľali.
Povedali deti:
„Najlepší zážitok bolo lyžovanie na čerstvom bielom snehu a upravenom svahu. No ešte lepšie bolo, keď sme sa všetci zišli a trávili spolu svoj voľný čas. Vytvorili sme dobrý kolektív a z toho som mala veľkú radosť.“

„ Bola tam super lyžovačka, na svahu sme boli sami. Snehu bolo veľa. Kopec bol vždy dobre upravený. Tí, čo nevedeli lyžovať, sa naučili tak dobre, že zvládli zlyžovať ten veľký kopec. Chata bola veľmi pekná. Kolektív bol super. Zabavili sme sa všetci spolu – siedmaci aj deviataci.“

„Najviac sa mi na lyžiarskom páčilo, že sme spravili dobrý kolektív.“

„Všetci sme tam spolupracovali a pomáhali si. Nelyžiari sa naučili lyžovať a lyžiari sa zlepšili. Telefóny nám nechýbali.“

„Na lyžaráku bolo úžasne. Boli sme úžasný kolektív. Večer sme hrali biliard a stolný tenis. Ubytovanie bolo krásne a veľmi dobre tam varili. Boli sme aj v bazéne a saune. Po celý týždeň som sa ani raz nenudila. Strašne rýchlo to ubehlo. Natrafila som na skvelú triedu a skvelý kolektív a chalani sú k nám veľmi milí.“

„Najlepšie bolo, keď sme vyšli prvýkrát na veľký svah a zišli sme ho celý. Výborní boli aj učitelia a sranda bola aj v bazéne, v ktorom sme sa vybláznili a uvoľnili.“

„Som rada, že my, nelyžiari, sme sa naučili lyžovať a každý zlyžoval veľký svah. Super pocit bol, keď ma ťahala nahor poma, pretože som sa predtým nikdy na niečom takom neviezla. Vzájomne sme sa všetci podporovali, aby sme zlyžovali ten veľký svah.“

Lyžiari z III.ZŠ

 

Kontakt

Základná škola
Sadová 620
905 01  Senica

Telefón: +421-34-6514380
Mobil: +421-905-621996
Fax: +421-34-6512910
E-mail: info@zs3senica.sk
  riaditelka@zs3senica.sk
  podatelna@zs3senica.sk
  staznosti@zs3senica.sk

Zriaďovateľ: Mesto Senica

-

Riaditeľka
Ing. Svetlana Chábelová
+421-34-6514380

Zástupkyňa pre I. stupeň
Mgr. Silvia Krišáková
+421-34-6512810

Zástupkyňa pre II. stupeň
Mgr. Anna Kičková
+421-34-6512810
 

Webmaster
webmaster@zs3senica.sk

-

Hospodárka
Marcela Ravasová
+421-34-6514380

Ekonomické, personálne a mzdové oddelenie
Alena Machová
Blažena Kocúriková
+421-34-6512910

Školská jedáleň
Jana Ligačová
Jarmila Chlebíková
+421-903-132322

Školský klub detí
+421-904-641867